+420 777 910 325
(PO-PÁ 9-16 hod.)

Váš e-shop bude umět vše, co potřebujete

Vlastní doména

Každý z našich e-shopů má svou vlastní doménu. Přecházíte z jiného systému? Snadno si nastavíte přesměrování a zůstane vám vybudovaná pozice ve vyhledávačích.

Vzhled, který prodává

Ať už si vyberete z připravených šablon, nebo raději zaúkolujete profesionálního grafika a získáte jedinečný design, výsledek vám pomůže zaujmout zákazníka a získat jeho důvěru.

Responzivní design

Každý u vás bude moci bez problémů nakoupit i z mobilu nebo z tabletu. Responzivní verze webu vám pomůže i ve vyhledávačích.

Individuální úpravy

Jsme tu pro vás, ať už chcete upravit pár maličkostí nebo do celého designu výrazně zasáhnout.

Editace HTML/CSS

Kdykoliv bude potřeba, můžete zasáhnout do kódu. A nebo to za vás uděláme my.

Položky bez limitů

Do svého e-shopu přidáte tolik produktů, kolik chcete. Každý můžete nabízet v různých velikostech, barvách, materiálech i za různé ceny.

Tvorba kolekcí a kategorií

Snadno seskupíte zboží podle typu, sezóny nebo toho, co je zrovna v akci. Položky v e-shopu se mohou automaticky seřazovat podle zadaných priorit.

Kontrola prodejů a skladů

Neustále vidíte, kolik zboží se prodalo. Když dojdou zásoby, daný produkt automaticky zmizí z prodeje.

Produktové SEO

U každé položky v e-shopu nastavíte tagy a další informace pro vyhledávače. Aby každý na Googlu nebo na Seznamu našel právě váš produkt.

Informace o zákaznících

Systém umí ukládat informace o všech, kdo u vás nakupují. Tato data z registrací, objednávek a pohybu zákazníka po webu vám pomohou poznat vaši cílovou skupinu. A budou se vám hodit při marketingu.

Profil zákazníka

Na profilu můžete zákazníkovi ukázat historii nákupů, upozornit ho na oblíbené produkty, nabídnout mu cílené slevy a usnadnit mu opakovaný nákup.

Databáze komunikace

Díky ukládání veškerých e-mailů, chatu, formulářů nebo online diskuzí se vždy můžete vrátit ke starému dotazu vašeho zákazníka a snáze se s ním na všem domluvit.

Všechny způsoby platby

V našich internetových obchodech může každý platit tak, jak mu to nejlépe vyhovuje. Jakoukoliv kreditní kartou, přebodem, PayPalem, na dobírku - a umíme i méně tradiční řešení.

Bezpečí jako v bance

Vaši zákazníci se nemusí bát. Všechny platební transakce jsou chráněné stejným způsobem, jaký používají banky.

Snadné nastavení poštovného

Podle hmotnosti, vzdálenosti, způsobu odběru i aktuálních podmínek dopravců.

Připomenutí nákupu

Nedokončil zákazník nákup? Nechal něco v košíku? Váš e-shop mu může automaticky poslat e-mail a postrčit ho k zaplacení.

Napojení na ERP systémy

Nemusíte se bát složitých přenosů informací ani chaosu v účetnictví. Váš e-shop bude bez nejmenších problémů komunikovat s ekonomickým systémem Pohoda, Premier nebo Money S3.

Přenos dat z Excelu

Z přehledné tabulky rovnou do e-shopu, z e-shopu rovnou do přehledné tabulky. Snadno zpracujete všechna data o svých prodejích a zásobách.

Export analytických dat

Informace o prodávanosti jednotlivých položek a dalších důležité reporty snadno exportujete do grafické podoby, ve které jim porozumíte vy, váš zaměstnanec i váš investor.

Servery, které vám pomohou prodávat

Svůj obchod můžete propojit se srovnávači Heuréka.cz i Zboží.cz. Ať všichni vidí vaše zboží i dobrá hodnocení.

Google Analytics

Jsou napojené na váš obchod a ukazují vám návštěvy, prodeje nebo třeba to, na co nejčastěji klikají.

Analýzy prodejů

V přehledné formě vidíte, které z vašich produktů se prodávají nejvíce, které vám generují největší zisk a které naopak můžete ze svého portfolia s klidem vypustit.

Traffic a přehledy referencí

Zjistíte, jak se k vám vaši zákazníci dostávají, jak váš e-shop našli a jak se na něm chovají.

Optimalizace pro vyhledávače

Vše je připraveno tak, aby byl váš e-shop vidět. Stačí vyplnit všechny potřebné položky. Myslíme na mikrodata, nastavení priorit a filtrů, mobilní verzi. A se vším vám poradíme.

Sociální sítě

Vaši zákazníci vám mohou dělat reklamu sami. Na Facebooku, na Twitteru, na Instagramu i jinde. Dejte jim na e-shop tlačítko pro sdílení nebo seznam přátel, kteří u vás také nakoupili.

E-maily, novinky a kampaně

Chcete svým rozesílat občasný newsletter? Nebo upozornit zákazníky na nový produkt? E-shopy od Webmexu s mailovými kampaněmi počítají a usnadní vám je na maximum.

Slevy a akce

K nákupu můžete zákazníky snadno postrčit i pomocí různých slev v podobě sledových kódů, kupónů, procentuálního snížení ceny nebo třeba poštovného zdarma.

Rychlá pomoc stále na dosah

Máte jakýkoliv problém? Napište nám e-mail a my váš dotaz vyřešíme nejpozději do 24 hodin, spíš dřív.

Rady od skutečných odborníků

Vaše otázky nebudou řešit narychlo vyškolení zaměstnanci call centra, ale přímo naši programátoři. Máte jistotu, že najdou správnou odpověď.

Obchodní know-how

Udělali jsme stovky e-shopů a víme hodně o tom, jak funguje obchodování na internetu. Dáme vám mnoho užitečných rad a tipů pro vaše podnikání.

2013 - 2018 ©WEBMEX PLUS S.R.O. Všechna práva vyhrazena - Uvedené ceny jsou bez DPH